Pelíšky pro psy aneb ať se má jako v bavlnce

Lidé dopřávají svému čtyřnohému psímu miláčkovi maximální komfort a pohodlí. Odměňují jej různými dobrůtkami, kupují mu různé hračky a celkové o něj pečují. A k takové péči neodmyslitelně patří i pelechy pro psy.

Už víte, jaký vybrat?

Stejně jako lidé, i pes by měl mít své místo, kde si rád odpočine po náročné procházce se svým pánem. Ať už máte jakoukoliv psí rasu, pro každou z nich je na trhu možno zakoupit pelechy v různém provedení. Důležité je koupit takový, aby se do něj pejsek vešel, mohl se v něm hezky roztáhnout a zvolit si ideální polohu pro spánek. V dnešní době jsou velmi oblíbené pelíšky pro psy, které připomínají malý dětský bazének. Při jejich výběru si dejte pozor na to, aby jejich spodní část, která bude na podlaze, nebyla příliš měkká ani tvrdá. Pejska by mohlo časem trápit problémy s klouby nebo by trpěl častou nemocí díky chladu a vlhku. Každý pelíšek by tak měl být z kvalitního materiálu a mít vyndávací vložku. Dbejte i na hygienu. Pelíšky pro psy by měly jít vyluxovat, případně vyprat v pračce.

Pokud chcete pro pejska něco originálního a klasické pelechy se vám nelíbí, další možnou variantou je matrace, která nepropustí vodu, má skvělý design a pejsci se na ní budou cítit velmi pohodlně. Deky zase využijete při cestách, kdy se dají dobře složit a nezaberou příliš místa.

I psi spí v luxusu

Takovým Ferrari mezi psími pelechy můžeme označit ten, jehož název zní Lagoon Mantinel. Kdyby vás zajímalo, v čem je tak výjimečný, tak má skvělý design, snadno se udržuje, materiál tvoří hebký semiš, má vodu nepropustný potah a výrobce uvádí, že jsou extra odolné. Tak to vypadá, že máte pro svého pejska již vybraného favorita, co myslíte?

Jedním z míst, kde se dají pelíšky pro psy pořídit, jsou chovatelské potřeby. V jejich sortimentu naleznete další nezbytné pomůcky pro psí mazlíčky.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*