Originální interiér díky moderním tapetám

S tapetami proměníte každý obyčejný interiér v místnost připomínající stránky katalogu o bydlení. Dnes už se navíc ani nemusíte bát složité aplikace, protože existují samolepicí tapety, jejichž instalace je velmi snadná a nenáročná. Podívejte se na několik informací, které vám mohou pomoci s výběrem tapety a zařízením stylového moderního interiéru.

Kam se tapety hodí nejvíce?

Tapety se hodí víceméně do jakékoliv místnosti. Existují totiž i speciální varianty vhodné například na kuchyňskou linku, lednici či na podlahu. Nejméně možností využít je v koupelně hlavně kvůli velké vlhkosti. Naopak nejoblíbenějším místem, kde nachází tapety své využití, jsou obývací pokoj a ložnice. Vytvoří totiž efektní detail. Záleží pouze na zvoleném vzoru a na tom, jak hodně bude výrazný. Kromě klasických vzorovaných tapet existují i speciální fototapety, s jejichž pomocí můžete celou jednu stěnu proměnit například v les, který vypadá jako skutečný.

Nápady na osvěžení interiéru tapetami

Praktické samolepicí fólie a tapety mohou nahradit zrcadlo, kachličky a dá se s jejich pomocí vytvořit efektní nástěnná tabule. Díky výběru z abstraktních vzhledů můžete jednoduše a téměř bez práce změnit vzhled celé jedné stěny v pokoji. Kdo si troufá na výraznější motivy, vyzkouší originální fototapety na zeď. Stanou se v podstatě obrovským obrazem a dodají danému místu úžasnou dynamiku a příběh. Hodí se do domácností i do vybavení komerčních prostor. Tapetování je jednoduché, takže si s ním poradí každý.

A kde je pořídíte?

Pestrou nabídku tapet různých vzorů i druhů najdete na specializovaném e-shopu. Díky velkému množství designů jistě najdete ten, který příjemně rozzáří váš interiér. Kromě samotných tapet můžete na jednom místě objednat také lepidla a nezbytné pomůcky. Nechybí ani další dekorace na zeď, jako jsou například nejrůznější samolepky na stěnu či na okno.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*