Objevte krásu Prahy

Relaxace, klid, únik od každodenního stresu, čas na své blízké a záliby. Důvodů, proč se každý z nás těší na dovolenou, je řada. Pokud patříte mezi fanoušky parných dnů a těžké pohody, nejraději strávíte dovolenou někde v teplu u moře. Pokud preferujete zasněžené krajiny a možnosti lyžování, dáte přednost horám. Pokud však patříte mezi ty, kteří radši objevují krásy nejrůznějších památek, je Praha správnou volbou. Skrývá v sobě totiž vše, po čem Vaše srdce zatouží. Kulturní a bohatý městský život, architektonické skvosty starých i nových stylů, sport, ale i přírodu. Praha zkrátka skýtá nepřeberné množství vyžití bez ohledu na roční období. Okouzleni bude jak v létě, tak v zimě.

Ubytování v Praze

Pokud si chcete užít dovolenou naplno bez zbytečných přesunů, poohlédněte se po nějakém hotelu. Při výběru dbejte na lokaci, cenu, akční nabídky i nabízené služby. Hotel Belvedere je vhodnou volbou, jelikož se nachází na Praze 7 nedaleko centra a nabízí velmi dobrý poměr ceny a kvality.

Příroda na dosah ruky

Pokud toužíte na chvíli uniknout ruchu velkoměsta a okusit klid přírody, Praha nabízí několik parků. Letná patří mezi ty nejoblíbenější. Výhled na Vltavu a panorama města, sportovní aktivity, ale i nikým nerušený kousek zeleně. Další variantou je nedaleká Stromovka, která je rozlohou ještě rozsáhlejší.

Relax ve víru stověžatého města

Po dlouhém dni plném objevování je čas na trochu odpočinku. Pohodlí hotelu a v něm nabízené služby či vůně čerstvého a chutného jídla z nedalekých restaurací. Ráno bohaté švédské stoly ideálně vytvoří dobrou náladu na Vaše další dobrodružství.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*