Lepicí páska: praktičnost, byznys i dekorace

Prostě každý má doma aspoň jedno či dvě kolo lepicí pásky. Jsou lidé, kteří tvrdí, že neexistuje nic, co by se izolepou nedalo provizorně spravit. Lepicí pásky mají ale široké pole využití a mít jich doma dostatečnou zásobu se hodí nejen kutilům.

Balicí a užitkové izolepy jako ideální pomocník

Izolepa je první věcí, po které sáhnete, potřebujete-li například zabalit balíček či narychlo slepit dva díly lehkého materiálu. Oproti tekutému či i pevnému lepidlu je práce s ní čistší a také rychlejší, protože není nutné čekat, až lepidlo zaschne. Na místech, kde se zdá práce s běžnou lepicí páskou nepraktická, nastupuje oboustranná páska, která je po slepení dvou dílů balíčku prakticky neviditelná.

Při výběru lepicí pásky je třeba hledět na její materiál, a proto se vyplatí jich mít doma vícero. Běžně si vystačíme s obyčejnou balicí páskou, ale například při malířských pracích využijeme pásky maskovací, které po odstranění nezanechávají lepivou stopu. Zpevněné kobercové pásky pak zase skvěle drží.

Originální zdobení nebo označení

Zápisník s deskami ozdobenými různě zkombinovanými lepicími páskami dobře vypadá a navíc nikdo nebude mít nikdy stejný jako vy. Dekorace lepicími páskami skýtá neomezené množství možností a výběr na trhu je dnes skutečně veliký. Pro domácí použití oceníte možnost si barevnými nebo jedinečnými lepicími páskami označovat předměty, které je potřeba odlišit, a to přesně tak, jak si to sami vymyslíte a naplánujete.

Zejména pak podnikatelům se dále nabízí zajímavé možnosti v oblasti marketingu: jde o potisk lepicích pásek. Využijete je nejen pro interní označení zboží, ale funguje také jako reklama – unikátní znak, který váš produkt identifikuje a odliší od ostatních. Dalším využitím je pak například zdůraznění akce, slevy či exkluzivního zboží.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*