Kupujeme vstupní dveře

Díváte se na své vchodové dveře a říkáte si, že už mají nejlepší léta za sebou? Pak vás jistě bude zajímat nabídka tohoto sortimentu. Víte, podle čeho vybírat? Uveďme si alespoň základní parametry a dejme si tip na prodejce.

Výběr vstupních dveří

Nejdříve si rozmyslete, jaké nároky na vstupní dveře máte. I když přání lidí jsou odlišná, obvykle požadují alespoň, aby byly bezpečné a představovaly vhodnou vizitku, tedy „nějak vypadaly“. Mohou být z různých materiálů. Rozhodnete se pro dřevěné, plastové, hliníkové či dřevohliníkové? Všechny možnosti mají své výhody i nevýhody. Pěkně vypadají kombinované varianty se sklem.
Samozřejmě opomíjet nemůžeme bezpečnost. Ta by měla být na prvním místě. Ptáte se, jak tuto vlastnost poznat? Není to složité. Produkty se dělí do bezpečnostních tříd. Pro běžný domov je optimální „trojka“. Prodejce by vám bezpečnostní třídu měl prokázat certifikátem. Důležité je z tohoto hlediska i dveřní kování, kvalitní zámek a dodržování určitých pravidel.
Dobře zvolte rozměry. Pečlivě měřte, zvláště pokud máte nějaké netypické prostory. A samozřejmě nezapomeňte ani na řádnou, nejlépe profesionální montáž.
Z dalších parametrů výběru si uveďme příslušenství, výplň a dejte si pozor na volbu výrobce, případně prodejce. Volte nejlépe takového, který má slušné reference.

Tip na prodejce

Máte alespoň hrubou představu o tom, jaké dveře si pořídíte, nebo hledáte inspiraci? Podívejte se na nabídku společnosti Okna Jis. Jde o firmu s tradicí čtvrt století. Krom širokého výběru nejen dveří (vstupní, balkónové dveřezašupovací dveře) a rozmanitých oken se můžete těšit na férovou cenu, individuální přístup, důraz na kvalitu, nadstandardní služby a další výhody, které oceníte.
Vyberte si tak, aby vstup do vašeho domova byl nepřístupný nezvaným návštěvníkům, ale zároveň aby byl pěknou vizitkou a celkově splňoval vaše představy o bydlení.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*