Jaké mobilní hry si v roce 2017 uživatelé oblíbili?

S příchodem mobilních telefonů se začala rozšiřovat databáze mobilních her. Jednotlivé mobilní platformy vytvořily vlastní obchody s aplikacemi, přičemž na Androidu najdete Google Play a na iOS zase App Store. Pokud se podíváte do nabídky, aplikace jsou rozdělené podle zaměření, přičemž hry představují jednu z nejoblíbenějších kategorií.

V uplynulém roce vznikla celá řada povedených mobilních her, které zažily opravdu velký úspěch. Zatímco u některých procvičíte mozkové buňky, u jiných, jako jsou například hry Betsafe, se vám zase prolije krví adrenalin.

Tokaido

Samotný název napovídá, že hra se odehrává v japonských končinách. Vydáte se na dalekou výpravu, ale nakonec se něco pokazí, a tak se projdete cestičkami plnými výhledů, suvenýrů, historických míst a poutníků. Dokonce je hra dostupná nejen pro mobilní zařízení, ale také pro desktopy.

Iron Marines

Populární hrou, která spojuje prvky válečné strategie s věžovkou, je Iron Marines. Popřemýšlejte nad správnou strategií, osaďte a braňte základny, ovládejte pěšáky a plňte různé úkoly. Rozhodně se nebudete nudit.

The Battle of Polytopia

V loňském roce se stala jednou z nejvíce stahovaných her The Battle of Polytopia. Jedná se o mobilní strategii, ve které budete budovat a válčit. Grafickým zpracováním není hra sice příliš lákavá, nicméně po chvíli hraní si na ni zvyknete.

Výše uvedené mobilní hry pochází od zahraničních vývojářů. Pokud byste chtěli něco z českých vod, za zmínku bezpochyby stojí WarFriends. Pro milovníky deskových her je připravena strategie Trough the Ages.

Jestliže se tedy často nudíte v autobuse, v práci anebo prostě jen doma, vyzkoušejte některou z mobilních her. Užijete si spoustu zábavy a zabijete volný čas. A pokud se vám nechce hrát přes mobil, najdete spoustu her i online.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*