Jak a kde koupit nejlepší pojištění na cesty?

I na pojištění do zahraničí se dá ušetřit a přitom mít jistotu, že si koupíte pojistku, která vám v případě problémů bude krýt záda. Nevěříte? Přečtěte si tento návod a dozvíte se, čeho si při výběru pojištění všímat a máme i tip na místo, kde koupíte pojistku rychle a za opravdu příjemnou cenu.

3 nejdůležitější charakteristiky

Kvalitní a současně levné cestovní pojištění, musí mít tyto 3 charakteristiky:

  1. Důležitá je výše pojistných limitů. Vyjadřují částku, kterou za vás pojišťovna zaplatí. Ideální je výše limitů 5 000 000 Kč. Platí pro cesty do celého světa. Nižší limity zvyšují pravděpodobnost, že si část nákladů na lékařskou péči budete muset hradit z vlastního.
  2. Pojištění by mělo obsahovat i doplňky. Jedná se hlavně o úrazové pojištění, dále o pojištění odpovědnosti (více o něm tady) a vyplatí se také koupit pojištění zavazadel. Za připojištění se platí jen několik (třeba pouze 10 Kč) korun na den.
  3. Kvalitní pojistka vás kryje v každé aktivitě, které se na dovolené budete věnovat. Důkladně se seznamte s podmínkami v pojistné smlouvě. Je třeba dát pozor hlavně na sportovní aktivity. Pojišťovny mají seznam rizikových sportů, pro které je třeba se připojistit.

snamanatomas.cz_online_ergo_cz_01

TIP na výhodný nákup!

Dobrá cena cestovního pojištění s kvalitou se spojuje u pojišťovny ERGO. Nabízí pojistku za cenu okolo 20 Kč na den i s doplňky, u nichž stanovila výhodu cenu 10 Kč na den. Velkou výhodou je, že pojištění na cesty od ERGO pojišťovny sjednáte pohodlně online. Stačí vám k tomu jen několik minut. Pojištění je platné od druhého dne!

snamanatomas.cz_online_ergo_cz_02

Pozor na pojistné plnění!

Pokud se dostanete v zahraničí do potíží a budete potřebovat lékařskou pomoc, snažte se zachovat chladnou hlavu. Je třeba neprodleně kontaktovat pojišťovnu a řídit se jejími pokyny. Pokud byste to neudělali, nemusela by za vás pojišťovna zaplatit.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*