Izolace střech na míru

Trápí vás protékající nebo stará střecha průmyslové budovy či rodinného domu? Chátrá váš zemědělský objekt a nedokážete si s jeho opravou sami poradit? Nečekejte, až bude stavbám hrozit zřícení a nedopusťte, aby se nadále nacházely v neutěšeném stavu. Izolace, malby, konstrukce, nátěry pro zemědělské družstva a výrobní závody, to vše jsou služby, které vyžadují odborníka. Pod rukama zkušených profesionálů, kteří pro vás připraví řešení přímo na míru a budovám obléknou nový kabát, se objekty znovu mohou stát vaší chloubou.

Služby všeho druhu

Potřebujete opravit budovu, opatřit ji izolacemi, vymalovat, provést rekonstrukci střešního pláště, natřít střechu i boční opláštění? To vše a mnohem více zvládnou odborníci ze společnosti Tobolák, která poskytuje komplexní služby se zaměřením především na zemědělská družstva, průmyslové objekty, technické budovy, haly a administrativní budovy. Nabízené pokrývačské práce, které zahrnují demontáž a opravy všech druhů střech i dodávku nové krytiny, doplňují práce tesařské, klempířské a natěračské, a to i ve výškách. Mezi specializace společnosti patří izolace plochých střech, které majitelům často působí problémy.

Férová cena a individuální přístup

Pokud už vybíráte odborníka pro rozsáhlé rekonstrukční práce, zvolte si takového, s nímž bude celý postup probíhat hladce, přesně podle vašich představ. Společnost Tobolák má za sebou čtvrt století působení v oboru a získané zkušenosti dokáže skvěle zúročit. Vedle kvality ovšem nabízí mnohem víc – individuální přístup k zákazníkům a férové ceny. A jak spolupráce probíhá? Po úvodní domluvě odborníci zjistí skutečný stav střechy a navrhne to nejvhodnější technické řešení, vytvoří cenovou nabídku a sestaví harmonogram realizace. Jako bonus získáte záruku 10 let na provedené práce.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*