Invalidní vozíky a skůtry od Krosmedical

Málokdo si to připouští, ale je to fakt. Zdraví je ošemetné, jeden den jste naprosto fit, druhý den již máte problém vstát z postele. Díky zdravotním pomůckám existuje způsob, jak svému tělu ulevit a s určitou možností stále fungovat. Jedním z řešení může být invalidní vozík.

Dnes je sortiment invalidních vozíků natolik rozšířený, že se dá vybrat přesně takový, který potřebujete. Výrobci se snaží invalidní vozík přízpůsobit přesně podle potřeb nemocného člověka – stále se zdokonalují, vylepšují se jak jízdní vlastnosti, tak i funkce. Pro dotyčného jedince je tak život, alespoň v rámci možností, mnohem snažší a mnohdy nemusí být odkázaný ani na pomoc ostatních.

Mechanický nebo elektrický invalidní vozík?

KrosMedical, jakožto jeden z největších prodejců zdravotních prostředků ve střední a východní Evropě, nabízí také kvalitní mechanické nebo elektrické invalidní vozíky. Zákazník si může přímo osobně ve Velvarech prohlédnout showroom všech nabízených produktů a vyzkoušet si na vlastní kůži typ invalidního vozíku, který mu bude komfortně vyhovovat.

Mechanické invalidní vozíky vynikají nízkou hmostností a snadnou manipulovatelností. Mimo jiné se dají přizpůsobit požadavkům uživatelů. Jejich maximální nosnost činí 125 kg, mají výškově nastavitelné rukojeti a odnimatelné područky. Některé modely mechanických invalidních vozíků mají další funkce, jako skládací a rychloupínací kola nebo polohovatelný sedák. Dají se použit jak do exteriéru, tak i interiéru.

Elektrický invalidní vozík poskytuje plnohodnotný komfort pro lidi, kteří mají v převážné míře vážné zdravotní problémy. Tyto vozíky se pyšní výbornou manipulací a snadnou ovladatelností. Disponují silným motorem, který si poradí i v jízdě v terénu či při stoupání. Vyrábějí se v několika variantách, některé modely umožňují různé polohování sedáku, zádové opěrky, apod. Pohon kol je řešen jak na přední, tak i zadní kola. V útrobách vozíku se nachází dvě 12V gelové baterie včetně nabíječky.

Invalidní skůtr na nákupy

Mezi seniory jsou v poslední době velmi oblíbené výpočet mzdy. Jedná se o tříkolové vozítko, které je poháněno elektromotorem. O komfortní prvky není nouze, neboť invalidní skůtr dostal otočné pohodlné sedadlo včetně opěrek rukou, plnou regulaci rychlosti, nastavení polohy řídítek, ukazatel stavu baterie, přední a zadní světla nebo klakson. Skůtr jede maximální rychlostí 10 km/h a často jej můžeme potkávat v supermarketech, kde s nimi lidé nakupují, neboť v jeho přední části je odnímatelný košík.

Servis a maximální péče zajištěna

Společnost KrosMedical invalidní vozíky nejen prodává, ale zajišťuje i jejich servis a údržbu bez ohledu na to, zda jste u nich zakoupili invalidní vozík, či nikoliv. Veškeré práce provádí kvalifikovaní lidé a během oprav vám bude ZDARMA poskytnutý náhradní vozík. Pokud nemáte na nákup nového invalidního vozíku, můžete si u společnosti KrosMedical zakoupit použitý invalidní vozík, který vám bude prodaný v perfektním stavu a s možností okamžitého používání.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*