Nejlepší dárky pro hospodyňku

Vánoce už jsou za rohem, a proto pokud ještě nemáte nakoupené dárky, pak teď máte jednuz posledních šancí to napravit. Nejtěžší zpravidla nebývá všechno nakoupit, ale spíš vymyslet to, co by udělalo obdarovanému skutečně radost. Tradičně nejlépe se pořizují dárky pro ty, kteří jsou známí svým koníčkem, ať už je to hudba, sport nebo třeba vaření. My vám přinášíme pár tipů, jak potěšit právě hospodyňky a vybrat praktickou věc, která se stane nedílnou a vítanou součástí jejich domácnosti.

Nenahraditelný pomocník

V kuchyni obvykle bývá práce dost a dost. Příprava jídla nějaký ten čas zabere, a proto zde přijde šikovný pomocník určitě vhod. Oblíbeným dárkem pro všechny, kteří rádi vaří, pečou a zkrátka kuchtí všemožné dobroty, je kuchyňský robot. Ten je opravdu nenahraditelným služebníkem, který udělá spoustu často náročné a nezáživné práce, takže vám ušetří drahocenný čas a také nemalé úsilí. Chybu rozhodně neuděláte s multifunkčním kuchyňským robotem 4 v 1 KR-410 s 800 W motorem, který zvládá mixování, strouhání, plátkování i krájení do mísy o objemu 1,5 l. Pohodlné použití zajistí plynulé nastavení rychlosti a režim Pulse a větší stabilitu gumové přísavné nožičky.

Pro moderní domácnost

Další přístrojem, který nechybí prakticky v žádné moderní kuchyni je mixér. Rovněž díky němu nemusíte ztrácet čas zbytečně náročnými úkony. S jeho pomocí za pár minut připravíte chutnou snídani, přesnídávku pro malé děti, omáčku, rozmixujete polévku, vyrobíte dresing do salátů a další spoustu dobrot, včetně lahodných smoothies a koktejlů. Trefou do černého bude vysokootáčkový kuchyňský mixér RM-1000 s extra silným 1000 W motorem. Použít můžete jednu z pěti mixovacích nádob o objemech 900 a 500 ml. S výkonem 20 000 otáček snadno rozmixujete i tvrdé potraviny, jako je obilí či dokonce kostky ledu. Každá hospodyňka u něj navíc ocení jednoduché čištění, všechny díly jsou totiž demontovatelné a dají se mýt v myčce. Jeho součástí je navíc bohaté příslušenství se speciálním víčkem na cesty.

Pro milovníky zdravého stravování

Pokud hledáte dárek pro vyznavače zdravé stravy, pak vsaďte na odšťavňovač, který připraví čerstvé ovocné a zeleninové šťávy, džusy a mošty. Ty jsou přímo koktejlem živin a vitaminů, plné biologicky aktivních látek, které posílí vaši imunitu, dodají energii, detoxikují organismus a podpoří trávení. Dobrou volbou bude šnekový odšťavňovač OS-149, který díky preciznímu způsobu odšťavňování umožní získat maximum nutričních hodnot, vitamínů i chuti ovoce a zeleniny do 900 ml velké nádoby. Tak, věnujte dárek, který nejen udělá radost, ale bude také užitečný!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*