Na každém detailu záleží: Zaměřte se na úchytky a věšáky

Každý, kdo zařizoval nový byt, nebo rekonstruoval starší interiér, má jistě zkušenosti s pořizováním věšáků, nábytkových úchytek a dalších podobných drobností. Zrovna tak, pokud se při stěhování či malování podaří ulomit nějakou úchytku, bývá problém sehnat tu samou, neboť se třeba již ani nevyrábějí.

12142Sortiment zahrnující úchytky, věšáky a jiné bytové doplňky najdete v obchodech s nábytkem či domácími potřebami. Ovšem největší výběr nabízí velkoobchod a e-shop ANKA M+N s.r.o. Pestrá paleta těchto drobných, ale pro byt nezbytných předmětů zahrnuje v tomto obchodě více než 500 modelů převážně od renomovaného výrobce SIRO.

Výrobky firmy SIRO

12138Její výrobky se vyznačují vysokou kvalitou zpracování detailů, a skvělým designem, na kterém se podílejí přední rakouští návrháři. Pokud potřebujete doplnit nábytek ve své kuchyni, ložnici, obýváku, dětském pokoji či koupelně praktickými úchytkami, které jsou zajímavě designérsky řešené, znamená tento e-shop jedinečnou příležitost. V nabídkách najdete nejen úchytky, ale také knopky, mušle, věšáky, věšákové lišty nebo nábytkové úchytky SIRO.

Z jakého jsou materiálu

12860Pro různé části interiéru se hodí různé materiály. Rozhodující se ovšem váš vkus a vaše preference. K nejoblíbenějším patří kovové úchytky, které jsou buď z nerezové oceli nebo z hliníku. Nerezové úchytky jsou ideálním materiálem do moderních kuchyní a do koupelen.

Například kuchyňskou linku s nerezovými spotřebiči si málokdo umí představit bez kvalitních nerezových úchytek. Jednak jsou elegantní a efektní, a jednak se snadno čistí. Nerezové úchytky se hodí nejen ke kuchyňským spotřebičům, ale také k zásuvkám a dvířkám skříněk, komod či knihoven v obýváku nebo ložnici. Stejně elegantní jsou i úchytka hliníkové, které však vyjdou o mnoho levněji.

Věšáky

Bez věšáku se neobejde žádná předsíň, vstupní hala, čekárna či kancelář. Ať už to jsou věšáky na šatstvo, čepice, deštníky a další předměty denní potřeby. Elegantní věšák z nerezu si můžete pořídit i do koupelny, kde na ně můžete věšet župany nebo ručníky. Na výběr jsou tvary hranaté, oblé, nebo různě zakřivené.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*