Jak levně vybělit své zuby?

Nejste spokojeni s barvou Vašících zubů? Pokud kouříte, pijete kávu a jíte agresivní jídla, není se čemu divit. To vše se na odstínu vašich zubů podepíše. Pokud nejsou nijak vábné, podívejte se s námi na to, jak levně vybělit své zuby. Prvním tipem je pravidelné čištění, a to ideálně v kombinaci s bělícími pastami. Ty sice nejsou tak účinné, jako například klinicky testované bělící pásky, ale rozhodně můžeme říci, že částečně práci odvedou. A to nejenom pro svou bělící složku, ale hlavně pro ono mechanické odstranění nečistot, na kterém se výrazně podílí váš kartáček. A jak často si zuby čistit? Doporučeno je alespoň dvakrát denně, a to po tři minuty.

TIP: Přehled ordinací ortodoncie v Praze.

Kupte si bělící pásky

Druhá cesta, se kterou je ideální tu první kombinovat, je spojena s tím, že si koupíte bělící pásky. Ty jsou určené pro bělení doma. A jak fungují? Bělící pásky přiložte na zuby a následně je nechte působit přesně tak, jak uvádí návod. Můžete se být jisti, že už za několik týdnů budete pozorovat výrazné znatelné výsledky a vaše zuby budou skutečně dokonalé. Pokud se podíváme i na další pozitiva daných pásků, je to kromě jednoduchosti a účinnosti také:

  • Dobrá dostupnost na trhu
  • Vysoká bezpečností
  • Nízká pořizovací cena

Bělte pravidelně

Pamatujte také na to, že i bělení zubů by mělo být spojeno s pravidelností. I ta se pozitivně podepisuje na ceně, kterou bude daná procedura stát. Vždy vyjde levněji, pokud budete krásu svých zubů udržovat dokonalou, než když s bělením přestanete a poté se opět budete snažit dokonalou barvu dohnat. I toto je cesta, jak mít zuby nejenom krásné, ale jak mít i jistotu, že za jejich péči nedáte mnoho peněz. V souvislosti s výdaji proto ani nedoporučujeme různé zubní ordinace nebo salony, které se na bělení zaměřují. Zde jsou ceny poměrně vysoké. Zvláště v porovnání s páskou, kterou můžete jednoduše použít v pohodlí domova.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*