Fotopasti se osvědčily jako nejdokonalejší špionážní kamery

Pokud je řeč o špionážních kamerách, většina lidí si představí tajného agenta s rafinovanou sledovací technologií. Špionážní kamery se však rozšířily natolik, že si je můžete za nízkou cenu pořídit i vy. Nečekejte žádné miniaturní kamery, ale moderní fotopasti, které se stanou vaším maskovaným pomocníkem.

browning-recon-force-trail-camera-lŠpionážní kamera je ve formě fotopasti využívána v mnoha sektorech. Přírodovědci s ní sledují zvířata, vy s ní můžete sledovat například bezpečnost svého domu. Právě pro tyto účely jsou stále využívanější a to proto, že v mnoha ohledech překonávají kamerové systémy domů. Nejprve se zaměříme na jejich vzhled. Moderní fotopasti jsou uzavřené v nenápadném, ale vysoce odolném pouzdře, které se nejčastěji umístí na strom. Díky pokročilému maskování je za běžných okolností velmi složité fotopast postřehnout.

Technologie fotopastí

Fotopasti jsou osazené velmi kvalitní optikou, která umožní zaznamenat snímky i videa ve vysokém rozlišení a to i v nočních hodinách. Mají velmi dlouhou životnost a i když jsou napájeny tužkovými bateriemi, spotřebují jen minimum energie. Mohou se pochlubit neuvěřitelně rychlými reakcemi, jejich uživatel si zvolí oblast, kterou bode zaznamenávat a pokud se do ní dostane jakýkoliv objekt, fotopast ho zaznamená rychleji, než za 1 vteřinu. Zaznamenané snímky se ukládají na paměťovou kartu a vy si je můžete prohlídnout v počítači nebo na displeji fotopasti. Pokud budete chtít fotopast využívat pro ochranu domu, můžete si nechat zasílat pořízené snímky na telefon, budete tak v reálném čase vědět, kdo se pohybuje na vašem pozemku.

Kdo všechno fotopasti využije

Jak již bylo zmíněno, jedná se o užitečnou pomůcku vědeckých pracovníků, ale i všech nadšenců, kteří mají zájem pozorovat přírodu nebo lidi. Lesníci ji mohou využít pro odhalení zlodějů dřeva, myslivci pro monitorování zvěře a pytláků. V soukromém sektoru si je lidé nemohou vynachválit na hlídání domu nebo pozemku jako takového. Vždy, když se vám bude někdo pohybovat v blízkosti domu, fotopast ho zaznamená a informuje vás, aniž by si toho zaznamenaná osoba všimla. Kvalitní fotopasti značek BUNATY, ACORN, SCOUTGUARD, KEEPGUARD jsou snadno dostupné i vám.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*