Elektronické cigarety – možná spása pro kuřáky

Kouření cigaret je nejen zdraví škodlivé, ale poslední dobou i rapidně leze do peněz. Pro vášnivého a dlouholetého kuřáka jsou to dvě podstatné věci, které výrazně ovlivňují jeho život. Řešení je jediné – elektronická cigareta.

Statistiky nejsou příznivé

Přejít ze dne na den z klasické cigarety na tu elektronickou není pro každého snadné. V počátku je dobré obě varianty kombinovat s tím, že postupně se začne klasická cigareta vytlačovat a nahrazovat elektronickou. Především pro kuřáka, který denně vykouří i krabičku cigaret to bude výrazná životní změna. Pokud se ale rozhodne, že chce se svým zdravým opravdu něco dělat,elektronické kouření je jedním z řešení.

 

Každoroční statisky nejsoou pro občany ČR příznivé. V roce 2012 zemřelo díky kouření 18 000 lidí, z toho 8 000 na rakovinu plic, 7 000 na srdeční a cevní nemoci, 2 000 na respirační onemocnění a zbylých 1000 lidí na jiná onemocnění. Pro někoho jde jen o čísla, jiný se nad nimi pozastaví a začne je brát vážně.

Změňte svůj život díky e-cigaretě

Elektronické cigarety jsou na českém trhu již nějaký ten pátek k dostání. Po jejich uvedení se s nimi doslova roztrhl pytel, neboť existuje několik modelů od různých výrobců. Pozor však na levné elektronické cigarety, které mohou v těch horších případech uživateli způsobit zranění. Případy bouchnutí e-cigarety v puse nejsou vyjímkou. Proto vždy elektronickou cigaretu kupujte ve specializovaných prodejnách nebo kvalitních e-shopech s kladným hodnocením. Velkou oblibu si u kuřáků získaly cigaratu, a to zejména díky nadprůměrné výkonnosti, jedinečnému a elegantnímu designu a v neposlední řadě také vynikající technologií.

 

Elektronické cigarety se skládají z baterie, kdy máte na výběr buď automatickou baterii, která po potáhnutí e-cigarety automaticky sepne nebo manuální baterii, která se aktivuje za pomoci tlačítka, které se nachází na těle elektronické cigarety. Dále je to atomizér, díky kterému vzniká cigaretový kouř. Cartridge, nebo-li patrona, je další důležitá součást elektronické cigarety. V ní je totiž náplň E-liquid, což je technická kapalina, která se prodává v různých chuťových variacích. Můžete tak vdechovat chuť různého ovoce, čokolády nebo i tolik oblíbenou tabákovou příchuť, ne však ve zdraví škodlivém charakteru.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*